АФІША
29 січня

МЮЗИКЛ НА 2 ДІЇ. Тривалість 2 години 30 хвилин.

Що стало основою сюжету нашого мюзиклу?

Твір великого письменника, маловідомий історичний факт, або політ фантазії...

Нехай кожен обере для себе варіант, що йому більше до вподоби. Отже... Дотепний та кмітливий блазень - єдиний друг молодого короля. Пригоди поза стінами палацу, несподіванки, що дарує друзям нічне місто, стають спільною таємницею. Королю більше довподоби щирість звичайної дівчини, ніж увага перших красунь при дворі. 

Вічне питання: Чи може король кохати по-справжньому... Інтриги, підступність, ненависть розпалюють пристрасті та панують на сцені. Хто переможе у цій сутечці?..

Хто зможе перемогти Її Величність Любов?...

Начало в 18:00
300,270,250,220,190 грн.
30 січня

Мюзикл у 2 діях. Тривалість 1 година 40 хвилин

Неймовірні аригоди дівчинки Еллі в країні Живунів, Фіолетовій країні та Смарагдовому місті. Мюзикл для дітей та дорослих про добрих чарівників, злих чаклунок, про вірних друзів та заповітні мрії. Неймовірно яскрава вистава не залишить байдужими ані дітей, ані дорослих!

Що важливіше, любляче серце чи кмітливий розум? А якщо додати до цього сміливості, то можна вирушати у будь'які пригоди. 

Начало в 11:00
180,150,130,110 грн.
05 лютого

МЮЗИКЛ НА 2 ДІЇ. Тривалість 2 години 30 хвилин

Не підозрюючи про своє істине походження та своє призначення, юнак Артур визначає свою Долю, здобувши Меч із каменя.

Так народжеється Легенда про честь та відвагу, любов та зраду. Легенда про вічне протистояння білої та чорної магії, про містичну силу меча, що здатен змінити длю господаря. Легенда про кращого з воінїнів та славетнышого з королей.

Легенда про короля Артура!

Начало в 18:00
300,270,250,220,190 грн.
06 лютого

Мюзикл на 1 дію. Тривалість 1 година.

 

Феєричний мюзикл для сімейного перегляду "Принцеса підводного світу" подарує  незабутні хвилини радості своїм глядачам. 

 

Чарівна казка відкриє нає таємничий підводний світ, а також розповість про доньку моготнього царя Тритона, що закохується в привабливого принца, чкого вона врятувала під час шторму.

 

Та ось тільки заради земного кохання принцеса-русалонька має залишити свій дім, укласти угоду зі злою чаклункою та пройти не мало випробувань.

 

Чи здатні справжні почуття подолати подібні труднощі? Звісно! Тим більше, що поряд завжди є вірні, добрі та трохи "позітюкнуті" друзі!

Начало в 11:00
200,180,150,110 грн.
13 лютого

Мюзикл на 2 дії. Тривалість 1 година 30 хвилин.

Перед вами розкриється неймовірна історія про пригоди зеленого огра, що відправляється на пошуки чарівної принцеси, щоб врятувати її від дракона. Багата на злети та падіння, неочікувані повороти долі персонажів, видовищні спецефекти, костюми і ульотні музичні треки,ця постановка запам'ятається надовго! Приходь подивитись, і як знати,можливо, в житті вашої родини з'явиться новий  ДОБРИЙ ДРАЙВОВИЙ ДРУГ — “3Д ВЕЛЕТЕНЬ”!

 

 

Начало в 11:00
200,180,150,110 грн.