АФІША
16 травня
ПЕРЕНОС СПЕКТАКЛЯ С 11 КВІТНЯ. КВИТКИ ДІЙСНІ.

Перед вами розкриється неймовірна історія про пригоди зеленого огра, що відправляється на пошуки чарівної принцеси, щоб врятувати її від дракона. Багата на злети та падіння, неочікувані повороти долі персонажів, видовищні спецефекти, костюми і ульотні музичні треки, ця постановка запам'ятається надовго! Приходь подивитись, і як знати, можливо, в житті вашої родини з'явиться новий ДОБРИЙ ДРАЙВОВИЙ ДРУГ — “3Д ВЕЛЕТЕНЬ”!

 

 

 

Начало в 11:00
150,120,90,80 грн.
23 травня

Вистава «Буратіно» - це яскравий та веселий мюзикл, схожий на справжній карнавал. Вистава – свято, що сподобається не тільки юним глядачам, але і їхнім батькам, які із задоволенням поринуть в атмосферу улюбленої ними казки дитинства.  Разом із бешкетником Буратіно ви потрапите у вир пригод та зустрінете чудових друзів: Мальвіну, П'єро, Коломбіну, Артемона, Тортилу. І, звичайно, розгадаєте страшну таємницю Карабаса-Барабаса і його  Золотого ключика, який відкриває двері в світ театру. Підчас вистави актори безпосередньо спілкуються з публікою, що викликає справжнє захоплення дитячої аудиторії. Нескінчений потік позитиву, пісні, які довго хочеться наспівувати,  сучасна хореографія та чудова гра персонажів - ось що дарує вам музична казка «Буратіно»  від Молодіжного театру Мадрігал.

Начало в 11:00
150,120,90,80 грн.
30 травня

У дітей з'являються все нові і нові іграшки, їх їм постійно дарують батьки і бабусі з дідусями, хресні, друзі і родичі, на новий рік і день народження, і просто так, без приводу. Але бувають абсолютно особливі, улюблені іграшки, про які ми, на жаль, забуваємо.

Всі діти вірять, що, коли вони засинають в своїх ліжечках, їх іграшки оживають ... Казка про неймовірні пригоди улюблених, але забутих іграшок.

 

 

Начало в 11:00
150,120,90,80 грн.