АФІША
19 вересня

Перед вами розкриється неймовірна історія про пригоди зеленого огра, що відправляється на пошуки чарівної принцеси, щоб врятувати її від дракона.

Багата на злети та падіння, неочікувані повороти долі персонажів, видовищні спецефекти, костюми і ульотні музичні треки, ця постановка запам'ятається надовго!

Приходь подивитись, і як знати, можливо, в житті вашої родини з'явиться новий  ДОБРИЙ ДРАЙВОВИЙ ДРУГ — “3Д ВЕЛЕТЕНЬ”!

 

 

Начало в 11:00
150,120,90,80 грн.
25 вересня
Як Ви тут опинилися?! Навіщо Вона це зробила?! І як «Цього» не робити ?!
Відповідаючи на ці питання, Ви раптом, абсолютно несподівано для себе, почнете сміятися над самогубцем, а ще у Вас викличе посмішку абсолютно серйозний кілер-професіонал.
Чому так? Та тому що «Його величність випадок» вирішив зіштовхнути лицем до лиця таких різних і харизматичних людей в один день, в одному готельному номері і... Що ж з цього вийшло? Страшно безглузда, але шалено премила комедія про любов, про дружбу і про найголовніше в житті.
Голосно звучить? Можливо. Але ви не зможете тихо сміятися, коли познайомитеся з цими дивовижними людьми.

 

Начало в 18:00
250,220,200,180,150 грн.
26 вересня

У дітей з'являються все нові і нові іграшки, їх їм постійно дарують батьки і бабусі з дідусями, хресні, друзі і родичі, на новий рік і день народження, і просто так, без приводу. Але бувають абсолютно особливі, улюблені іграшки, про які ми, на жаль, забуваємо.

Всі діти вірять, що, коли вони засинають в своїх ліжечках, їх іграшки оживають ... Казка про неймовірні пригоди улюблених, але забутих іграшок.

 

 

Начало в 11:00
150,120,90,80 грн.
03 жовтня

Чарівна казка відкриє нає таємничий підводний світ, а також розповість про доньку моготнього царя Тритона, що закохується в привабливого принца, чкого вона врятувала під час шторму.

Та ось тільки заради земного кохання принцеса-русалонька має залишити свій дім, укласти угоду зі злою чаклункою та пройти не мало випробувань.

Чи здатні справжні почуття подолати подібні труднощі? Звісно! Тим більше, що поряд завжди є вірні, добрі та трохи "позітюкнуті" друзі! 

Феєричний мюзикл для сімейного перегляду "Принцеса підводного світу" подарує  незабутні хвилини радості своїм глядачам. 

 

Начало в 11:00
150,120,90,80 грн.