О ТЕАТРЕ

Професійне творче об'єднання

 

 

 

 

З 1999р. "Мадригал" отримав статус професійного не державного театру. До складу колективу входять професіонали з великим досвідом роботи та творча молодь, яка успішно робить перші кроки у мистецтві.

 

 

Під керівництвом художнього керівника театру Олексія Олексійовича Настаченка – працює творча «режисерська лабораторія», що включає професіоналів різної спрямованості – режисерів масових видовищ, режисерів драми та мюзиклів, педагогів з вокалу, хореографії, акторської майстерності. Це дає можливість успішно працювати у різних напрямках.

Основний вид діяльності – це репертуарний театр.

 

 

4 грудня 1976 року на вулиці Халтуріна,42 розпочався творчий шлях театру "Мадрігал". Саме ця дата традиційно вважається днем народження театру. Тоді керівником театру був молодий та енергійний Володимир Какурін. Талант і віра в себе, енергія і запал молодих акторів зробили свою справу.

 

 

У 1986 році театр змінив своє місцезнаходження. Завод "ФЕД" широко відчинив молодому театру двері свого ДК, який відтоді став для "Мадригала" рідною домівкою. Адреса театру: Сумська, 132 – відомий і досі.

 

З осені 2017 року вистави театру "Мадригал" також можна побачити за адресою вул. Плехановська, 77 "Харківський муніципальний культурний центр" (колишній ДК Металіст)

Цього ж року театр очолив Олексій Настаченко - актор того самого першого складу театру. Молодий дух і запал, злободенність та актуальність постановок, щирість гри - все це давно вже стало візитною карткою "Мадригала". І саме це продовжує залучати до театру, поряд із вірними шанувальниками, дедалі нових глядачів. Вистави за ці роки неодноразово відзначалися нагородами різних фестивалів.

 

Молодіжний театр «Мадригал» давно та професійно займається створенням заходів під ключ різного масштабу. Починаючи від бюджетних банкетів і закінчуючи святами загальноміського масштабу, таких як День Випускника на майдані Свободи, Посвята у студенти на майдані Свободи, Відкриття малих олімпійських ігор у палаці спорту, Масляні гуляння, Етнофестиваль Печенізьке поле та багато інших.